Logo
POWIATOWA STACJA
SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA
W RZESZOWIE

Jestem OK
WYNIKI KONKURSU

RELACJA Z UROCZYSTEGO WRĘCZENIA NAGRÓD LAUREATOMXIII edycja powiatowego konkursu na plakat pod nowym hasłem "Jestem OK, Nie Biorę"

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Rzeszowie oraz Starostwo Powiatowe w Rzeszowie, w ramach Profilaktycznego Programu w Zakresie Przeciwdziałania Uzależnieniom od Alkoholu, Tytoniu i innych Środków Psychoaktywnych organizuje XIII edycję konkursu plastycznego na plakat pod nowym hasłem „Jestem OK ! – Nie Biorę” dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych z terenu miasta i powiatu rzeszowskiego.

Konkurs ten od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży, wychowawców i pedagogów. Daje możliwość skutecznego i aktywnego mobilizowania młodzieży na rzecz zdrowia. Odbywa się pod honorowym patronatem Starosty Rzeszowskiego.

Konkurs będzie trwał od 26 listopada do 28 stycznia 2019 roku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, dla laureatów przygotowane są cenne nagrody.

Informujemy że w dniu 28 stycznia 2019 roku upływa ostateczny termin przekazania prac konkursowych do PSSE w Rzeszowie, na ul. Dąbrowskiego 79a, pokój nr 37 oraz pokój nr 26.

Zapytania można kierować na adres: psse.rzeszow@pis.gov.pl, lub aleksandra.bochenskabaran@psserzeszow.plSerdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie


DOKUMENTY DO POBRANIA:


PISMO DO DYREKTORÓW SZKÓŁ

REGULAMIN KONKURSU

ZGODA PRZEDSTAWICIELA USTAWOWEGO

OŚWIADCZENIE PEŁNOLETNIEGOLiczba odwiedzających: 47982